Afișez 145 - 162 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Cleste cuie 175mm Faster Tools
În stoc
26.00 lei| Greutate | 0.07 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 26 |
Cleste cuie 200mm Faster Tools
În stoc
36.00 lei| Greutate | 0.09 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 200mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 25 |
Cleste cuie 250mm CR-V Faster Tools
În stoc
36.00 lei| Greutate | 0.084 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 250mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 33 |
Cleste cuie 275mm CR-V Faster Tools
În stoc
50.00 lei| Greutate | 0.086 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 275mm |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 34 |
Cleste papagal CR-V 250mm SK
În stoc
42.00 lei| Greutate | 0.42 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 250mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 28 |
Cleste papagal CR-V 300mm SK
În stoc
60.00 lei| Greutate | 0.6 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 300mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 32 |
Cleste pentru popnituri 2.4-4.8mm Faster Tools
În stoc
45.00 lei| Greutate | 0.05 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 3.5 |
| Inaltime | 3.5 |
| Lungime | 30 |
Cleste popnituri Profesional 2.4-4.8mm Draumet
În stoc
68.00 lei| Greutate | 0.515 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 33 |
Cleste popnituri Profesional 2.4-4.8mm Draumet
În stoc
99.00 lei| Greutate | 0.023 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 30 |
Cleste suedez tip “S” de 0.5” – lungime 245mm CR-V Faster Tools
În stoc
62.00 lei| Greutate | 0.016 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 0.5" |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 26.5 |
Cleste suedez tip “S” de 1” – lungime 310mm CR-V Faster Tools
În stoc
71.00 lei| Greutate | 0.31 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 1" |
| Latime | 2.4 |
| Inaltime | 2.4 |
| Lungime | 33 |
Conector rapid cu stop ½ ABS Forester
În stoc
5.00 lei| Greutate | 0.16 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
| Latime | 3.5 |
| Inaltime | 3.5 |
| Lungime | 5 |
Conector rapid fara stop ½ ABS Forester
În stoc
5.00 lei| Greutate | 0.14 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 5.5 |
Conector rapid fara stop ¾ ABS Forester
În stoc
5.00 lei| Greutate | 0.08 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 6.5 |
Creion lemn 4H 24cm verde Faster Tools
În stoc
4.00 lei| Greutate | 0.55 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 50 buc / set-cutie |
| Latime | 0.7 |
| Inaltime | 0.7 |
| Lungime | 24 |
Creion lemn HB 24cm rosu Faster Tools
În stoc
3.00 lei| Greutate | 0.444 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 50 buc / set-cutie |
| Latime | 0.7 |
| Inaltime | 0.7 |
| Lungime | 24 |
Cutter rezistent din aluminiu 18mm Faster Tools
În stoc
17.00 lei| Greutate | 0.09 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 20 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 18mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 21.5 |
Cutter universal din plastic 18mm cu blocare Inter-S
În stoc
5.00 lei| Greutate | 0.026 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 25 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 18mm |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 4 |

















