Afișez 127 - 144 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Cheie pentru dulapurile tehnice 4 + bit cu 2 capete Faster Tools
În stoc
18.00 lei| Greutate | 0.2 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 10 |
Cheie pentru dulapurile tehnice 4 capete Faster Tools
În stoc
14.00 lei| Greutate | 0.316 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 11.5 |
Cheie pentru mandrina de 13mm Faster Tools
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.45 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 13mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 14 |
Cheie reglabila 150mm deschidere 19mm Faster Tools
În stoc
26.00 lei| Greutate | 0.18 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 150mm |
| Latime | 1 |
| Inaltime | 1 |
| Lungime | 19 |
Cheie reglabila 200mm deschidere 24mm Faster Tools
În stoc
32.00 lei| Greutate | 0.17 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 200mm |
| Latime | 1.6 |
| Inaltime | 1.6 |
| Lungime | 23 |
Cheie reglabila 250mm deschidere 28mm Faster Tools
În stoc
43.00 lei| Greutate | 0.22 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 250mm |
| Latime | 1.8 |
| Inaltime | 1.8 |
| Lungime | 28 |
Cheie reglabila 300mm deschidere 33mm Faster Tools
În stoc
58.00 lei| Greutate | 0.21 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 300mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 30 |
Chinga cu clichet 25mmx6m 500kg Faster Tools
În stoc
49.00 lei| Greutate | 0.49 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 6m |
| Latime | 8 |
| Inaltime | 8 |
| Lungime | 14 |
Chinga cu clichet 38mmx8m 1000kg Faster Tools
În stoc
90.00 lei| Greutate | 1.09 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 8m |
| Latime | 10 |
| Inaltime | 10 |
| Lungime | 20 |
Chinga cu clichet 50mmx5m 2000kg Faster Tools
În stoc
149.00 lei| Greutate | 1.980 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 5m |
| Latime | 12 |
| Inaltime | 12 |
| Lungime | 24 |
Chinga cu clichet lungime 4m Faster Tools
În stoc
20.00 lei| Greutate | 0.25 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 4m |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 20 |
Ciocan cauciuc alb-negru cu maner din lemn 225gr Faster Tools
În stoc
25.00 lei| Greutate | 0.36 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 5 |
| Inaltime | 5 |
| Lungime | 29 |
Ciocan cauciuc alb-negru cu maner din lemn 710gr Faster Tools
În stoc
51.00 lei| Greutate | 0.83 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Latime | 7 |
| Inaltime | 7 |
| Lungime | 33 |
Ciocan cauciuc negru cu maner din fibra 1130gr Faster Tools
În stoc
38.00 lei| Greutate | 1.1 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Latime | 9 |
| Inaltime | 9 |
| Lungime | 35 |
Ciocan cauciuc negru cu maner din fibra 620gr Faster Tools
În stoc
25.00 lei| Greutate | 0.65 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 6.5 |
| Inaltime | 6.5 |
| Lungime | 32 |
Ciocan dulgher cu 1 dintre cu coada metalica 600gr Faster Tools
În stoc
59.00 lei| Greutate | 0.58 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 31.5 |
Ciocan dulgher cu 1 dintre cu maner din fibra 600gr Faster Tools
În stoc
59.00 lei| Greutate | 0.26 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 33 |
Ciocan dulgher cu 1 dintre profesional cu maner din fibra 600gr Draumet
În stoc
57.00 lei| Greutate | 0.25 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 34 |

















