Afișez 379 - 396 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Sarpe pentru desfundat 6mmx3m Geko
În stoc
28.00 lei| Greutate | 0.37 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 20 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 3m |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 20 |
Sarpe pentru desfundat 6mmx5m Geko
În stoc
42.00 lei| Greutate | 0.61 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 20 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 5m |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 25 |
Sarpe pentru desfundat 9mmx5m Geko
În stoc
79.00 lei| Greutate | 1.35 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 20 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 5m |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 27 |
Set 2 rezerve de trafalet din burete alb 50x35mm Inter-S
În stoc
5.00 lei| Greutate | 0.01 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Latime | 3.5 |
| Inaltime | 3.5 |
| Lungime | 5.5 |
Set 2 rezerve de trafalet din burete orange MOLTOFLOK Inter-S
În stoc
14.00 lei| Greutate | 0.028 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 8 |
Set 2 rezerve de trafalet din poliacril 100x15x11mm Inter-S
În stoc
7.00 lei| Greutate | 0.026 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 6 |
Set 2 rezerve de trafalet din poliacril 100x30x11mm Inter-S
În stoc
14.00 lei| Greutate | 0.06 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 10 |
Set 2 rezerve de trafalet din velur alb 100x17x4mm Inter-S
În stoc
10.00 lei| Greutate | 0.02 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 5 |
Set 5 freze max: 127mm pentru lemn, plstic si rigips Faster Tools
În stoc
48.00 lei| Greutate | 0.73 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 20 |
Set mandrina cu cheie si adaptor pentru bormasina 13mm Faster Tools
În stoc
37.00 lei| Greutate | 0.26 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 20 |
Set panze pentru ferastrau sabie bi-metal 225mm 5buc/set Faster Tools
În stoc
78.00 lei| Greutate | 0.064 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 225mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 30.5 |
Set panze pentru ferastrau sabie pentru lemn 300mm 5buc/set Faster Tools
În stoc
63.00 lei| Greutate | 0.04 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 300mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 37.5 |
Set pistol de stropit cu 7 functii si 3 accesorii pentru furtun de ½ Forester
În stoc
29.00 lei| Greutate | 0.1 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Latime | 6 |
| Inaltime | 6 |
| Lungime | 26 |
Set pistol de stropit stut si 3 accesorii pentru furtun de ½ Forester
În stoc
40.00 lei| Greutate | 0.06 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Latime | 3.5 |
| Inaltime | 3.5 |
| Lungime | 26 |
Set tavita trafalet cu pensula si trafalet mic pentru vopseluri lavabile Inter-S
În stoc
21.00 lei| Greutate | 0.206 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 5.6 |
| Inaltime | 5.6 |
| Lungime | 15 |
Sfoara pe mosor pentru trasat portocalie 100m Faster Tools
În stoc
20.00 lei| Greutate | 0.25 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 24 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 23 |
Sfoara pentru zidarie 1.2mmx100mm rosie Motive
În stoc
22.00 lei| Greutate | 0.070 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Latime | 4.3 |
| Inaltime | 4.3 |
| Lungime | 6.6 |
Spaclu inoxidabil cu maner din plastic 100mm
În stoc
17.00 lei| Greutate | 0.1 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 100mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 10 |

















