Afișez 361 - 378 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Racord Flexibil Baterie Inox
În stoc
1.52 lei| Greutate | 0.1 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034984137 |
Racord Flexibil Baterie Inox
În stoc
1.64 lei| Greutate | 0.105 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034984144 |
Racord Flexibil Baterie Inox 1170
În stoc
11.87 lei| Greutate | 0.11 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094062219 |
Racord Flexibil Baterie Inox 1170
În stoc
10.82 lei| Greutate | 0.18 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094062202 |
Racord Flexibil Baterie Inox Corugat
În stoc
3.00 lei| Greutate | 0.094 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094018742 |
Racord Flexibil Baterie Inox Corugat
În stoc
3.32 lei| Greutate | 0.125 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034999889 |
Racord Flexibil Baterie Protectie PVC
În stoc
5.82 lei| Greutate | 0.089 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034999827 |
Racord Flexibil Baterie Protectie PVC
În stoc
7.47 lei| Greutate | 0.08 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034999803 |
Racord Flexibil Baterie Protectie PVC
În stoc
4.82 lei| Greutate | 0.076 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034999780 |
Racord Flexibil Baterie Protectie PVC
În stoc
6.43 lei| Greutate | 0.076 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034999773 |
Racord Flexibil Baterie Protectie PVC
În stoc
7.76 lei| Greutate | 0.089 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034999810 |
Razuitor geam din aluminiu 10/20cm Motive
În stoc
37.00 lei| Greutate | 0.2 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 14 |
Reductie pentru furtun de 3/4″ la furtun de 1/2 Inter-S
În stoc
10.00 lei| Greutate | 0.024 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 10 |
Ruleta 3x16mm profesionala printata fata-verso Draumet
În stoc
28.00 lei| Greutate | 0.64 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 3m |
| Latime | 3.5 |
| Inaltime | 3.5 |
| Lungime | 13 |
Ruleta 5x25mm profesionala printata fata-verso Draumet
În stoc
42.00 lei| Greutate | 0.26 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 5m |
| Latime | 4.5 |
| Inaltime | 4.5 |
| Lungime | 14 |
Ruleta 8x25mm profesionala printata fata-verso Draumet
În stoc
62.00 lei| Greutate | 0.25 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 8mm |
| Latime | 4.5 |
| Inaltime | 4.5 |
| Lungime | 14 |
Ruleta din fibra 30m topografica Faster Tools
În stoc
68.00 lei| Greutate | 0.32 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 30m |
| Latime | 4.5 |
| Inaltime | 4.5 |
| Lungime | 32.5 |
Ruleta din fibra 50m topografica Faster Tools
În stoc
78.00 lei| Greutate | 0.23 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 50m |
| Latime | 4.5 |
| Inaltime | 4.5 |
| Lungime | 35.5 |

















