Afișez 415 - 427 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Surubelnita cu maner cauciucat dreapta 3x75mm Faster Tools
În stoc
7.00 lei| Greutate | 0.038 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 3mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 16 |
Surubelnita cu maner cauciucat dreapta 5x100mm Faster Tools
În stoc
11.00 lei| Greutate | 0.06 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 5mm |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 21 |
Surubelnita pentru tensiune 140mm Faster Tools
În stoc
7.00 lei| Greutate | 0.32 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 24 buc / set-cutie |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 19 |
Surubelnita pentru tensiune 190mm Faster Tools
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.037 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 24 buc / set-cutie |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 24 |
Tavita pentru trafalet din plastic latime 16cm lungime 31cm Inter-S
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.144 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 90 buc / set-cutie |
| Latime | 50 |
| Inaltime | 50 |
| Lungime | 160 |
Tavita pentru trafalet din plastic latime32cm lungime 34cm Inter-S
În stoc
14.00 lei| Greutate | 0.173 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 50 buc / set-cutie |
| Latime | 6.5 |
| Inaltime | 6.5 |
| Lungime | 34.5 |
Trafalet de colt pentru lavabila poliacril Albastru-Galben-Rosu Inter-S
În stoc
19.00 lei| Greutate | 0.144 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 100 buc / set-cutie |
| Latime | 4.5 |
| Inaltime | 4.5 |
| Lungime | 11 |
Trafalet pentru lavabila poliacril ELITAKOLOR 18cm Galben-Albastru Inter-S
În stoc
28.00 lei| Greutate | 0.288 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 180mm |
| Latime | 8 |
| Inaltime | 8 |
| Lungime | 20.5 |
Trafalet pentru lavabila poliacril GIRPAINT 18cm Alb-Galben Inter-S
În stoc
22.00 lei| Greutate | 0.288 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 60 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 180mm |
| Latime | 6.5 |
| Inaltime | 6.5 |
| Lungime | 19 |
Trafalet pentru lavabila poliacril ORANGE 25cm Inter-S
În stoc
26.00 lei| Greutate | 0.326 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 250mm |
| Latime | 6 |
| Inaltime | 6 |
| Lungime | 26 |
Tubulara hexagonala 1/2-10mm lungime 78mm CR-V Faster Tools
În stoc
15.00 lei| Greutate | 0.094 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 10mm |
| Latime | 2.2 |
| Inaltime | 2.2 |
| Lungime | 12 |
Tubulara hexagonala 1/2-13mm lungime 78mm CR-V Faster Tools
În stoc
14.00 lei| Greutate | 0.156 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 13mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 13.5 |
Tubulara hexagonala 1/2-8mm lungime 78mm CR-V Faster Tools
În stoc
13.00 lei| Greutate | 0.426 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 8mm |
| Latime | 2.2 |
| Inaltime | 2.2 |
| Lungime | 12 |

















