Afișez 307 - 324 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Patent 160mm CR-V Faster Tools
În stoc
32.00 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 160mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 23 |
Patent sfic 160mm CR-V Faster Tools
În stoc
31.00 lei| Greutate | 0.8 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 160mm |
| Latime | 2.8 |
| Inaltime | 2.8 |
| Lungime | 25 |
Pene pentru nivelare placi ceramice KARO 50buc/set
În stoc
23.00 lei| Greutate | 0.3 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 6.5 |
| Inaltime | 6.5 |
| Lungime | 22.5 |
Pensula cu maner din plastic si par natural 102mm Inter-S
În stoc
11.00 lei| Greutate | 0.066 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 102mm |
| Latime | 1.6 |
| Inaltime | 1.6 |
| Lungime | 10.2 |
Pensula cu maner din plastic si par natural 25mm Inter-S
În stoc
3.00 lei| Greutate | 0.02 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 25mm |
| Latime | 0.8 |
| Inaltime | 0.8 |
| Lungime | 2.5 |
Pensula cu maner din plastic si par natural 36mm Inter-S
În stoc
4.00 lei| Greutate | 0.025 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 36mm |
| Latime | 1.4 |
| Inaltime | 1.4 |
| Lungime | 3.6 |
Pensula cu maner din plastic si par natural 50mm Inter-S
În stoc
6.00 lei| Greutate | 0.031 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 50mm |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 5 |
Pensula cu maner din plastic si par natural 76mm Inter-S
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.05 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 76mm |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 7.6 |
Pensula cu maner din plastic si par natural 90mm Inter-S
În stoc
12.00 lei| Greutate | 0.072 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 90mm |
| Latime | 1.6 |
| Inaltime | 1.6 |
| Lungime | 9 |
Perie sarma semiluna cu maner din plastic 240x35mm Faster Tools
În stoc
7.00 lei| Greutate | 0.78 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 24 |
Pistol de stropit cu 7 functii ABS Forester
În stoc
16.00 lei| Greutate | 0.054 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Latime | 5.5 |
| Inaltime | 5.5 |
| Lungime | 26 |
Pistol de stropit cu 7 functii din metal si ABS cauciucat Forester
În stoc
72.00 lei| Greutate | 0.082 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Latime | 6 |
| Inaltime | 6 |
| Lungime | 27 |
Pistol de stropit cu 8 functii ABS cauciucat Forester
În stoc
28.00 lei| Greutate | 0.092 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Latime | 6.5 |
| Inaltime | 6.5 |
| Lungime | 26.5 |
Pistol de stropit cu 8 functii din ABS cauciucat si interior metalic Forester
În stoc
45.00 lei| Greutate | 0.25 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Latime | 6 |
| Inaltime | 6 |
| Lungime | 21 |
Pistol de stropit cu 9 functii din ABS cauciucat Forester
În stoc
36.00 lei| Greutate | 0.82 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Latime | 6.5 |
| Inaltime | 6.5 |
| Lungime | 25 |

















