Afișez 253 - 270 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Lacat cauciucat pentru exterior 70mm Faster Tools
În stoc
59.00 lei| Greutate | 0.680 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 70mm |
| Latime | 17 |
| Inaltime | 17 |
| Lungime | 4 |
Lacat metalic galben lung 42mm Faster Tools
În stoc
13.00 lei| Greutate | 0.73 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 42mm |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 11 |
Lacat metalic ranforsat 30mm Faster Tools
În stoc
15.00 lei| Greutate | 0.1 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 30mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 11.5 |
Lacat metalic ranforsat 40mm Faster Tools
În stoc
17.00 lei| Greutate | 0.205 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 40mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 11.5 |
Lacat metalic ranforsat 50mm Faster Tools
În stoc
22.00 lei| Greutate | 0.46 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 50mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 15 |
Lacat metalic ranforsat 60mm Faster Tools
În stoc
27.00 lei| Greutate | 0.92 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 60mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 15 |
Lacat metalic ranforsat 70mm Faster Tools
În stoc
36.00 lei| Greutate | 0.15 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 70mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 10.5 |
Lame de cutter 9mm 10buc/set Faster Tools
În stoc
3.00 lei| Greutate | 0.02 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 9mm |
| Latime | 0.8 |
| Inaltime | 0.8 |
| Lungime | 9 |
Lame de cutter negre SK4 18mm 10buc/set Motiv
În stoc
17.00 lei| Greutate | 0.093 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 18mm |
| Latime | 6 |
| Inaltime | 6 |
| Lungime | 2 |
Lame de cutter profesionale 18x100x0.5mm 10buc/set SK5 – Draumet
În stoc
10.00 lei| Greutate | 0.27 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 18mm |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 17 |
Lame de cutter trapezoidale 10buc/set Faster Tools
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.134 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 25 buc / set-cutie |
| Latime | 1.3 |
| Inaltime | 1.3 |
| Lungime | 15 |
Lampa de gaz cu clema si aprindere piezo Faster Tools
În stoc
46.00 lei| Greutate | 0.12 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 22.5 |
Lampa gaz metalica cu piezo 2.5KW Faster Tools
În stoc
135.00 lei| Greutate | 0.42 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 20 buc / set-cutie |
| Latime | 17 |
| Inaltime | 17 |
| Lungime | 21 |
Maner pentru trafalet 10cm lungime maner 15cm ax 6mm Inter-S
În stoc
5.00 lei| Greutate | 0.075 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 50 buc / set-cutie |
| Latime | 3.5 |
| Inaltime | 3.5 |
| Lungime | 9.5 |
Maner pentru trafalet 10cm lungime maner 39cm ax 6mm Inter-S
În stoc
5.00 lei| Greutate | 0.108 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 100 buc / set-cutie |
| Latime | 3.5 |
| Inaltime | 3.5 |
| Lungime | 9.5 |
Maner pentru trafaleti cu latime cuprinsa intre 23-25cm ax 8mm Inter-S
În stoc
12.00 lei| Greutate | 0.211 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 100 buc / set-cutie |
| Latime | 3.5 |
| Inaltime | 3.5 |
| Lungime | 26 |
Manusi subtiri din nitril BLACK LINE marimea 10 Protect2U
În stoc
6.00 lei| Greutate | 0.13 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | Marimea 10 |
| Latime | 0.7 |
| Inaltime | 0.7 |
| Lungime | 30 |
Manusi subtiri din nitril BLACK LINE marimea 9 Protect2U
În stoc
6.00 lei| Greutate | 0.29 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 12 buc / set-cutie |
| Dimensiune | Marimea 9 |
| Latime | 0.5 |
| Inaltime | 0.5 |
| Lungime | 30 |

















