Afișez 199 - 216 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Dus cu Suport Vertical 5 Functii
În stoc
57.52 lei| Greutate | 0.7 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094008811 |
Excentric Baterie
În stoc
3.30 lei| Greutate | 0.065 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034955854 |
Excentric Baterie EvoSanitary
În stoc
43.27 lei| Greutate | 0.474 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094037156 |
Faras metalic negru universal Inter-S
În stoc
26.00 lei| Greutate | 0.35 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Latime | 5 |
| Inaltime | 5 |
| Lungime | 35 |
Ferastrau de mana profesional cu maner din plastic 450mm Faster Tools
În stoc
47.00 lei| Greutate | 0.412 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 450mm |
| Latime | 3.5 |
| Inaltime | 3.5 |
| Lungime | 56 |
Ferastrau de mana profesional cu vidia pentru BCA 700mm Faster Tools
În stoc
137.00 lei| Greutate | 0.24 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 700mm |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 80 |
Ferastrau de mana profesional pentru BCA 600mm Faster Tools
În stoc
76.00 lei| Greutate | 0.216 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 600mm |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 70 |
Ferastrau pentru gips-carton teflonat PRO 155mm Draumet
În stoc
34.00 lei| Greutate | 0.089 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 6 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 155mm |
| Latime | 3.6 |
| Inaltime | 3.6 |
| Lungime | 35 |
Fir pentru trimmer – motocoasa 1.6mm rotund cu insertie carbonica Forester
În stoc
7.00 lei| Greutate | 0.56 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 1.6mm |
| Latime | 1.6 |
| Inaltime | 1.6 |
| Lungime | 7.5 |
Fir pentru trimmer – motocoasa 1.6mm stea cu insertie carbonica Forester
În stoc
6.00 lei| Greutate | 0.098 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 1.6mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 8 |
Fir pentru trimmer – motocoasa 2.4mm rotund cu insertie carbonica Forester
În stoc
11.00 lei| Greutate | 0.71 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 2.4mm |
| Latime | 2.2 |
| Inaltime | 2.2 |
| Lungime | 11 |
Fir pentru trimmer – motocoasa 2.4mm stea cu insertie carbonica Forester
În stoc
11.00 lei| Greutate | 0.33 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 2.4mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 8.8 |
Fir pentru trimmer – motocoasa 2.6mm rotund cu insertie carbonica Forester
În stoc
13.00 lei| Greutate | 0.2 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 2.6mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 10.2 |
Fir pentru trimmer – motocoasa 2.6mm stea cu insertie carbonica Forester
În stoc
13.00 lei| Greutate | 0.17 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 2.6mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 9.5 |
Fir pentru trimmer – motocoasa 2mm rotund cu insertie carbonica Forester
În stoc
9.00 lei| Greutate | 0.36 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 2mm |
| Latime | 2.2 |
| Inaltime | 2.2 |
| Lungime | 8.5 |
Fir pentru trimmer – motocoasa 2mm stea cu insertie carbonica Forester
În stoc
9.00 lei| Greutate | 0.27 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 2mm |
| Latime | 2.2 |
| Inaltime | 2.2 |
| Lungime | 8 |
Fir pentru trimmer – motocoasa 3mm rotund cu insertie carbonica Forester
În stoc
18.00 lei| Greutate | 0.39 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 3mm |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 12 |
















