Afișez 181 - 198 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Disc slefuire perforat 225mm pentru masini de slefuit glet granulatie 180 Motive
În stoc
11.00 lei| Greutate | 0.021 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 225mm |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 22.5 |
Disc smirghel 225mm P120 cu velcro pentru slefuitor pereti Faster Tools
În stoc
5.00 lei| Greutate | 0.125 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 5 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 225mm |
| Latime | 0.5 |
| Inaltime | 0.5 |
| Lungime | 25.5 |
Disc subtire turbo pentru taiere ceramica dura, gresie portelanata 125x1mm Faster Tools
În stoc
71.00 lei| Greutate | 0.17 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 125mm |
| Latime | 0.5 |
| Inaltime | 0.5 |
| Lungime | 19 |
Discheta pentru slefuire uscata 125mm granulatie 1500 Faster-Tools
În stoc
83.00 lei| Greutate | 0.07 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 125mm |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 20 |
Discheta pentru slefuire uscata 125mm granulatie 200 Faster-Tools
În stoc
83.00 lei| Greutate | 0.07 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 125mm |
| Latime | 0.5 |
| Inaltime | 0.5 |
| Lungime | 19.5 |
Discheta pentru slefuire uscata 125mm granulatie 50 Faster-Tools
În stoc
83.00 lei| Greutate | 0.07 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 125mm |
| Latime | 0.5 |
| Inaltime | 0.5 |
| Lungime | 19.5 |
Discuri smirghel cu velcro si gauri 125mm P100 Faster Tools
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.11 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 125mm |
| Latime | 1 |
| Inaltime | 1 |
| Lungime | 18.5 |
Discuri smirghel cu velcro si gauri 125mm P120 Faster Tools
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.12 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 125mm |
| Latime | 1 |
| Inaltime | 1 |
| Lungime | 18.5 |
Discuri smirghel cu velcro si gauri 125mm P180 Faster Tools
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.16 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 125mm |
| Latime | 1 |
| Inaltime | 1 |
| Lungime | 18.5 |
Discuri smirghel cu velcro si gauri 125mm P40 Faster Tools
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.11 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 125mm |
| Latime | 1 |
| Inaltime | 1 |
| Lungime | 18.5 |
Discuri smirghel cu velcro si gauri 125mm P80 Faster Tools
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.66 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 125mm |
| Latime | 1 |
| Inaltime | 1 |
| Lungime | 18.5 |
Dispozitiv de trasat linii cu fir si oxid PRO 30m Faster Tools
În stoc
28.00 lei| Greutate | 0.1 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Latime | 4.5 |
| Inaltime | 4.5 |
| Lungime | 16.5 |
Dispozitiv de trasat linii cu fir, oxid si nivela cu bula 15m Faster Tools
În stoc
21.00 lei| Greutate | 0.15 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Latime | 5 |
| Inaltime | 5 |
| Lungime | 23.5 |
Distantieri pentru nivelare placi ceramice KARO 100buc/set – 1.5mm
În stoc
17.00 lei| Greutate | 0.21 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 1.5mm |
| Latime | 6.5 |
| Inaltime | 6.5 |
| Lungime | 22.5 |
Distantieri pentru nivelare placi ceramice KARO 100buc/set – 1mm
În stoc
17.00 lei| Greutate | 0.2 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 1mm |
Distantieri pentru nivelare placi ceramice KARO 100buc/set – 2mm
În stoc
17.00 lei| Greutate | 0.22 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 2mm |
| Latime | 6.5 |
| Inaltime | 6.5 |
| Lungime | 22.5 |
Distantieri profesionali pentru nivelare 1mm placi ceramice 100buc/punga Motive
În stoc
36.00 lei| Greutate | 0.255 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 1mm |
| Latime | 6.5 |
| Inaltime | 6.5 |
| Lungime | 22.5 |
Distribuitor cu 2 cai si robineti ½-¾ Forester
În stoc
13.00 lei| Greutate | 0.12 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 10.5 |

















