Afișez 109 - 126 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Cartus Baterie Monocomanda
În stoc
4.80 lei| Greutate | 0.0452 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034971410 |
Cartus Baterie Monocomanda
În stoc
5.21 lei| Greutate | 0.0564 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034961152 |
Cheie clichet 1/2 pentru tubulare 250mm Faster Tools
În stoc
78.00 lei| Greutate | 0.151 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 40 buc / set-cutie |
| Latime | 5 |
| Inaltime | 5 |
| Lungime | 26 |
Cheie combinata forjata CR-V 10mm PRO Draumet
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.07 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 10mm |
| Latime | 1 |
| Inaltime | 1 |
| Lungime | 14 |
Cheie combinata forjata CR-V 13mm PRO Draumet
În stoc
9.00 lei| Greutate | 0.02 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 20 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 13mm |
| Latime | 1 |
| Inaltime | 1 |
| Lungime | 17 |
Cheie combinata forjata CR-V 16mm PRO Draumet
În stoc
15.00 lei| Greutate | 0.035 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 16mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 20 |
Cheie combinata forjata CR-V 17mm PRO Draumet
În stoc
16.00 lei| Greutate | 0.26 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 20 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 17mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 21 |
Cheie combinata forjata CR-V 19mm PRO Draumet
În stoc
19.00 lei| Greutate | 0.311 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 19mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 23 |
Cheie combinata forjata CR-V 21mm PRO Draumet
În stoc
22.00 lei| Greutate | 0.332 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 20 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 21mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 25 |
Cheie combinata forjata CR-V 22mm PRO Draumet
În stoc
24.00 lei| Greutate | 0.46 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 20 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 22mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 26 |
Cheie combinata forjata CR-V 24mm PRO Draumet
În stoc
31.00 lei| Greutate | 0.38 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 24mm |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 28 |
Cheie combinata forjata CR-V 32mm PRO Draumet
În stoc
66.00 lei| Greutate | 0.82 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 32mm |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 36 |
Cheie combinata forjata CR-V 8mm PRO Draumet
În stoc
7.00 lei| Greutate | 0.18 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 8mm |
| Latime | 1 |
| Inaltime | 1 |
| Lungime | 12 |
Cheie cu clichet combinata profesionala 12mm Festa
În stoc
39.00 lei| Greutate | 0.1 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 12mm |
| Latime | 1.5 |
| Inaltime | 1.5 |
| Lungime | 18 |
Cheie cu clichet combinata profesionala 19mm Festa
În stoc
52.00 lei| Greutate | 0.18 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 19mm |
| Latime | 1.20 |
| Inaltime | 1.20 |
| Lungime | 27 |
Cheie cu clichet combinata profesionala 8mm Festa
În stoc
27.00 lei| Greutate | 0.074 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 8mm |
| Latime | 1.1 |
| Inaltime | 1.1 |
| Lungime | 16 |
Cheie Multifunctionala pentru Instalatii Sanitare
În stoc
17.49 lei| Greutate | 0.25 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094067757 |
Cheie pentru drujba 13mm – 19mm MGC
În stoc
10.00 lei| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
|---|

















