Afișez 55 - 72 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Baterie Lavoar 3 Functii Crom Lucios
În stoc
144.67 lei| Greutate | 1.514 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094057956 |
Baterie Lavoar 3 Functii Negru
În stoc
156.12 lei| Greutate | 1.504 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094057963 |
Baterie Lavoar 4001
În stoc
61.38 lei| Greutate | 0.753 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094019275 |
Baterie Lavoar 6001 Crom Lucios
În stoc
93.37 lei| Greutate | 0.862 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094057925 |
Baterie Lavoar 6001 Crom Periat
În stoc
89.47 lei| Greutate | 0.873 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094057901 |
Baterie Lavoar 6001 Negru
În stoc
89.47 lei| Greutate | 0.855 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094057918 |
Baterie Lavoar Aqua
În stoc
47.28 lei| Greutate | 0.635 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034901752 |
Baterie Lavoar Aqua Star EvoSanitary
În stoc
95.57 lei| Greutate | 0.868 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034900045 |
Baterie Lavoar Delta
În stoc
109.61 lei| Greutate | 1.062 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034945978 |
Baterie Lavoar Pipa Lunga 4001
În stoc
64.74 lei| Greutate | 0.86 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094019220 |
Baterie Robinet Apa Rece Tip U 4001
În stoc
38.48 lei| Greutate | 0.401 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094019329 |
Boloboc magnetic din aluminiu profesional cu 3 bule 1000mm Inter-S
În stoc
78.00 lei| Greutate | 0.55 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 1000mm |
| Latime | 21 |
| Inaltime | 21 |
| Lungime | 1000 |
Boloboc magnetic din aluminiu profesional cu 3 bule 800mm Inter-
În stoc
73.00 lei| Greutate | 0.468 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 800mm |
| Latime | 21 |
| Inaltime | 21 |
| Lungime | 800 |
Burghiu in trepte pentru metal HSS Titanizat 4-20mm Faster Tools
În stoc
30.00 lei| Greutate | 0.53 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 25 buc / set-cutie |
| Latime | 2.5 |
| Inaltime | 2.5 |
| Lungime | 17.5 |
Burghiu in trepte pentru metal HSS Titanizat 4-32mm Faster Tools
În stoc
66.00 lei| Greutate | 0.06 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 25 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 17.5 |
Burghiu in trepte pentru metal HSS Titanizat 4-39mm Geko
În stoc
73.00 lei| Greutate | 0.3 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 4 |
| Inaltime | 4 |
| Lungime | 10 |
Burghiu pentru beton in 4 puncte SDS+ 8x160mm Faster Tools
În stoc
11.00 lei| Greutate | 0.215 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 8mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 21 |
Burghiu pentru beton SDS+ 10x160mm in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
12.00 lei| Greutate | 1.2 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 10mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 21.5 |

















