Afișez 73 - 90 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Burghiu pentru beton SDS+ 10x260mm in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
20.00 lei| Greutate | 0.4 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 10mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 31.5 |
Burghiu pentru beton SDS+ 10x310mm in 2 puncte Draumet – Copie
În stoc
22.00 lei| Greutate | 0.13 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 10mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 36.5 |
Burghiu pentru beton SDS+ 10x310mm in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
25.00 lei| Greutate | 0.54 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 10mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 36.5 |
Burghiu pentru beton SDS+ 12x160mm Faster Tools in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
13.00 lei| Greutate | 0.22 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 12mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 22 |
Burghiu pentru beton SDS+ 12x210mm Faster Tools in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
15.00 lei| Greutate | 0.105 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 12mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 27 |
Burghiu pentru beton SDS+ 12x260mm in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
24.00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 12mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 31.5 |
Burghiu pentru beton SDS+ 12x310mm in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
29.00 lei| Greutate | 1.833 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 12mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 36.5 |
Burghiu pentru beton SDS+ 14x210mm in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
24.00 lei| Greutate | 2.525 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 14mm |
| Latime | 1.4 |
| Inaltime | 1.4 |
| Lungime | 26.5 |
Burghiu pentru beton SDS+ 14x260mm in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
25.00 lei| Greutate | 0.333 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 14mm |
| Latime | 1.4 |
| Inaltime | 1.4 |
| Lungime | 31.5 |
Burghiu pentru beton SDS+ 6x160mm Faster Tools
În stoc
8.00 lei| Greutate | 0.05 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 6mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 22.5 |
Burghiu pentru beton SDS+ 6x210mm in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
16.00 lei| Greutate | 0.152 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 6mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 26.5 |
Burghiu pentru beton SDS+ 8x210mm in 4 puncte PROFESIONAL Draumet
În stoc
15.00 lei| Greutate | 0.6 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 8mm |
| Latime | 1.2 |
| Inaltime | 1.2 |
| Lungime | 27 |
Burghiu pentru ceramica si sticla 10mm Faster Tools
În stoc
18.00 lei| Greutate | 0.042 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 10mm |
| Latime | 1.1 |
| Inaltime | 1.1 |
| Lungime | 17 |
Burghiu pentru ceramica si sticla 6mm Faster Tools
În stoc
11.00 lei| Greutate | 0.46 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 6mm |
| Latime | 0.7 |
| Inaltime | 0.7 |
| Lungime | 16.5 |
Burghiu pentru ceramica si sticla 8mm Faster Tools
În stoc
13.00 lei| Greutate | 0.8 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 1 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 8mm |
| Latime | 0.9 |
| Inaltime | 0.9 |
| Lungime | 17 |
Burghiu spiralat pentru lemn 10x230mm Faster Tools
În stoc
10.00 lei| Greutate | 0.55 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 100 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 10mm |
| Latime | 1.1 |
| Inaltime | 1.1 |
| Lungime | 32 |
Burghiu spiralat pentru lemn 10x460mm Faster Tools
În stoc
25.00 lei| Greutate | 0.65 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 100 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 10mm |
| Latime | 1.1 |
| Inaltime | 1.1 |
| Lungime | 51 |
Burghiu spiralat pentru lemn 12x460mm Faster Tools
În stoc
29.00 lei| Greutate | 1.1 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 100 buc / set-cutie |
| Dimensiune | 12mm |
| Latime | 1.3 |
| Inaltime | 1.3 |
| Lungime | 51 |

















