Afișez 289 - 306 din 427 de rezultate
Categorii de produse
- Accesorii pentru scule electrice
- Benzi adezive, avertizare si reparatii
- Burghie, dalti, spituri
- Carote, freze si accesorii pentru slefuire
- Discuri pentru taiere si slefuire
- Distantieri nivelare si fixare
- Echipamente pentru protectie
- Elemente pentru prindere si fixare
- Gletiere, spacluri si mistrii
- Instalatii
- Instrumente pentru scris si trasat
- Lacate si antifurturi
- Produse noi
- Scule de mana
- Alte scule de mana
- Chei combinate
- Chei combinate cu clichet
- Ciocane cauciucate
- Ciocane dulgherie
- Clesti papagali si suedezi
- Clesti popnituri
- Cuttere si lame pentru cutter
- Ferastraie de mana
- Foarfeci de mana
- Imbusi si seturi de imbusi
- Patenti, clesti si sfici
- Pistoale de spuma si silicon
- Razuri si razuitoare de mana
- Surubelnite si seturi de surubelnite
- Tubulare 1/2 si accesorii
- Scule, unelte si accesorii pentru gradinarit
- Unelte pentru masura si precizie
- Unelte pentru vopsit
Filtreaza dupa pret
Top produse vandute
Magazin
Niplu cu filet exterior ¾ Forester
SKU:
00544137
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.00 lei| Greutate | 0.7 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 13 |
Niplu legatura 2 cai Forester
SKU:
00544109
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.00 lei| Greutate | 0.12 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
| Latime | 3 |
| Inaltime | 3 |
| Lungime | 5 |
Niplu legatura 3 cai Forester
SKU:
00544110
Evaluat la 0 din 5
În stoc
5.00 lei| Greutate | 0.11 kg |
|---|---|
| Ambalaj | 10 buc / set-cutie |
| Latime | 2 |
| Inaltime | 2 |
| Lungime | 6.7 |
Nivela din aluminiu cu 3 bule 400mm Festa
SKU:
00544621
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32.00 lei| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
|---|---|
| Dimensiune | 400mm |
Nivela din aluminiu cu 3 bule 600mm Festa
SKU:
00544622
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45.00 lei| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
|---|---|
| Dimensiune | 600mm |
Nivela din aluminiu cu 3 bule 800mm Festa
SKU:
00544623
Evaluat la 0 din 5
În stoc
51.00 lei| Ambalaj | 30 buc / set-cutie |
|---|---|
| Dimensiune | 800mm |
Para Dus 3 Functii 1155
SKU:
681496
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.22 lei| Greutate | 0.218 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094059721 |
Para Dus 3 Functii 1156
SKU:
681499
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.99 lei| Greutate | 0.16 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094059752 |
Para Dus 3 Functii 1156
SKU:
681498
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.99 lei| Greutate | 0.16 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094059745 |
Para Dus 3 Functii 1156
SKU:
681497
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.99 lei| Greutate | 0.16 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094059738 |
Para Dus 3 Functii 1158
SKU:
681520
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23.33 lei| Greutate | 0.2 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094060086 |
Para Dus 5 Functii 1155
SKU:
681500
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.99 lei| Greutate | 0.234 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094059769 |
Para Dus Eco Smart
SKU:
671325
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14.75 lei| Greutate | 0.28 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034952594 |
Para Dus Eco Smart
SKU:
671324
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14.75 lei| Greutate | 0.28 kg |
|---|---|
| EAN | 5949034952587 |
Para Dus Patrata 1 Functie 1157
SKU:
681519
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12.42 lei| Greutate | 0.19 kg |
|---|---|
| EAN | 5949094060079 |

















